מיינדקס משחקי חשיבה ותוכניות לבתי ספר - לימוד והעשרה באמצעות משחקי קופסה

תוכנית לימוד והעשרה באמצעות משחקי חשיבה

מיינדקס מתמחים בהפעלות, חוגים ואירועים לילדים ובני נוער החל מכיתה א’ ועד תלמידי החטיבה במגוון מסגרות – בחינוך הפורמלי (בית ספר) בחינוך הלא פורמלי (צהרונים) ובמסגרות לילדים מצטיינים (אורנים).

הקמנו את מיינדקס ב 2015 מתוך תשוקה לעשייה ומתוך אמונה בכוחם של משחקי חשיבה. אנו מאמינים כי באמצעות משחקי חשיבה ניתן להגיע לכל אחת ואחד. משחקים לתפיסתנו הם כלי נפלא כדי להתבטא ולגלות חוזקות. דבר חשוב מאין כמותו בשלבים המוקדמים של החיים.

הייחוד של משחקי החשיבה

משחקי חשיבה מפתחים מגוון מיומנויות ויכולות משמעותיות התורמות להצלחה ומצוינות בינהן: כושר אבחנה, זיכרון חזותי, הסקת מסקנות, זריזות, קשר עין-יד, יכולות הרכבה, ראייה מרחבית, חישובים טקטיים, חשיבה מתמטית ועוד

אנו מתאימים מערכים ותוכניות בהתאם לרמה וגיל ומתקדמים במהלך המפגשים.

את המשחקים אנו בוחרים בקפידה מתוך מאות המשחקים העומדים לרשותנו.

כמו כן אנו עומדים בקשר עם מיטב היצרנים מהארץ והעולם על מנת להתעדכן, לחדש ולחשוף את המשתתפים לעולם משחקי הקופסה המתפתח כל העת.

הקהל שלנו

אנו מציעים מגוון תוכנית לימוד והעשרה באמצעות משחקי חשיבה לבתי ספר (ממלכתי, ממלכתי דתי וחטיבות ביניים) במסגרת שעות העשרה (תל”ן) וכן לתוכניות הצטיינות (אורנים).

התוכנית בנויה בראיה הוליסטית תוך התחשבות והתאמה לצרכים של המסגרת.

אנו נותנים דגש ליצירת קבוצות קטנות והומוגניות תוך בחינה מתמדת של קצב ההתקדמות של משתתפי החוג. התכנים והאתגרים המועברים מותאמים לחתך הגילאים בקבוצה.

בתוכנית ניתן דגש ליצירת קבוצות קטנות והומוגניות תוך בחינה מתמדת של קצב ההתקדמות של משתתפי החוג. התכנים והאתגרים המועברים מותאמים לחתך הגילאים בקבוצה.

המנחים שלנו מקפידים על הסבר ברור של כללי המשחק, ערניים לתנועה הנוצרת במהלך המפגש ומתאימים את ההתנהלות למתרחש. קצב תחלופת המשחקים ותנועת המשתתפים נקבעים ברגישות בהתאמה למשתתפים.

בנוסף במיינדקס אוהבים לעבוד בשיתוף מלא עם צוות ההוראה כשטובתם, הנאתם והנעתם של הילדים נמצאים בראש מעייננו.

משחקי חשיבה!

נאמר כבר על ידי אפלטון, "לא מתוך כורח ילמד הנער, אלא מתוך משחק" המשפט מבטא את האני מאמין של מיינדקס. אין דבר שמספק אותנו יותר מלהקנות ערכים באמצעות הנאה.

בראש ובראשונה אנו מקדישים תשומת לב להפקת ההנאה וחווית משחק. אנו חושפים את המשתתפים למגוון משחקים, דבר התורם לגירוי הסקרנות ויצירת עניין באמצעות מגוון המשחקים העומדים לרשותנו, חלקם מקוריים ובלעדיים. פיתוח המחשבה מתבצע באמצעות חזרה, העמקה בהליך משוב והפנמה.

במפגשים בהנחייתנו ניתנת תשומת לב להיבט החברתי במשחק. באמצעות משחק מתבצעת הקנייה של ערכי כבוד הדדי, קבלה ועמידה בחוקי המשחק, יכולת הכלה –ניצחון/ הפסד. בנוסף, אנו חושפים את הילדים למשחקים בהם הם פועלים למען השגת יעד משותף תוך מתן דגש על עבודת צוות ושיתוף.

צ'יקן – ההחלטה לעולם אינה קלה וזה מה שהופך את המשחק הפשוט כל-כך לכאורה, לממתק מפתיע ומרגש בכל גיל

רומיקוב טוויסט – המשחק הידוע מתחדש עם ארבע ג'וקרים היוצרים טוויסט חדשני ומרענן למשחק

השועל החמקמק – משחק אסטרטגיה ושתוף פעולה מפתיע לילדים

אוטריו – משחק אסטרטגיה חברתי בעל חוקים פשוטים ומורכבות אסטרטגית, מבוסס על המשחק הידוע שלוש בשורה (איקס עיגול)

אבלאם – משחק אסטרטגיה עטור פרסים, לשני שחקנים. AVALAM – החוקים פשוטים, האם תצליחו לערום את מירב הערימות בצבע שלכם?

רוצים גם אתם ? מוזמנים לפנות אלינו

    סל הקניות שלי
    מוצרים שנצפו לאחרונה
    קטגוריות