מיינדקס משחקי חשיבה לארגונים - חשיבה יצירתית וגיבוש צוות

חשיבה יצירתית, גיבוש והעמקת קשרים חברתים באמצעות משחקי חשיבה

מיינדקס מתמחים בנחיית קבוצות, ומפגשים מקוריים, בהם המוטיב המרכזי מועבר באמצעות מישחוק – Gamification.
באמצעי זה, אנו מיישמים אלמנטים ועקרונות הנמצאים במשחק בהקשרים שאינם בהכרח משחק, אלא סיטואציות איתם מתנהל כל אדם כחלק משגרת יומו. בעבודה ובקהילה בה הוא נמצא.

הקמנו את מיינדקס ב 2015 מתוך תשוקה לעשייה ומתוך אמונה בכוחם של משחקי חשיבה. אנו מאמינים כי באמצעות משחקי חשיבה ניתן להגיע לכל אחת ואחד. משחקים לתפיסתנו הם כלי נפלא. במהלך המפגש נדרשים המשתתפים להסתגלות מהירה לשינויים, ניהול משאבים מוגבלים, עבודת צוות ועוד.

המשחקים נותנים למשתתפים הזדמנות לבחון דרכי חשיבה שונים משלהם, הליך המאפשר למידת מגוון דרכי פעולה הסיטואציות שונות.

היחוד של משחקי החשיבה

משחקי חשיבה מפתחים מגוון מיומנויות ויכולות משמעותיות התורמות להצלחה ומצוינות ביניהם: תקשורת חברתית, העברת מסרים, כושר שכנוע, מנהיגות, אבחנה בפרטים, הסקת מסקנות, גמישות מחשבתית, אסטרטגיה ועוד

תוכנית המפגש מותאמת לקהל ולמטרות אותם אנו מגדירים מראש.

את המשחקים אנו בוחרים בקפידה מתוך מאות המשחקים העומדים לרשותנו.

כמו כן אנו עומדים בקשר עם מיטב היצרנים מהארץ והעולם על מנת להתעדכן, לחדש ולחשוף את המשתתפים לעולם משחקי הקופסה המתפתח כל העת.

הקהל שלנו

המפגשים מתאימים לאנשים! עובדים, מנהלים, חברי צוות בארגון ו/או בקהילה, אשר יש להם יעדים ומטרות משותפות וברצונם לפתח את מיומנויות התקשרות והגיבוש הבינאישי בצוות.

אנו במיינדקס מאמינים שהדרך להשגת יעדים היא באמצעות חוויה מהנה וחיובית, אשר הינה סביב לחזון שלנו במיינדקס.

במהלך המפגש אנו מקפידים על הסבר ברור, ערניים לתנועה הנוצרת במהלך המפגש ומתאימים את ההתנהלות למתרחש. אנו נותנים דגש לקצב תחלופת המשחקים, השגת מטרות משותפות, שיח והפנמה וכמובן יצירת עניין וסקרנות והכל בהתאם למטרות המפגש ולצרכי הקבוצה.

במיינדקס צברנו ניסיון ניהולי רב שנים בהייטק הישראלי הנאת המשתתפים נמצאת בראש מעיננו, מתוך הבנה שהנאה והנעה השלובות יחד תורמים להעמקת שיתוף הפעולה, גיבוש הצוות, חיזוק תחושת השייכות והדדיות למען השגת היעדים.

משחקי חשיבה!

נאמר כבר על ידי אפלטון, "אתה יכול לגלות טוב יותר את אופיו של אדם במשך שעה אחת של משחק, מאשר במשך שנה שלמה של שיחה" ואנו במיינדקס מאמינים שהיישום של משחק בארגון, יתרום להתפתחות הצוותים ובסופו של תהליך יוביל את הארגון לתוצאות מיטביות.

בראש ובראשונה אנו מקדישים תשומת לב להפקת ההנאה וחווית משחק. אנו חושפים את המשתתפים למגוון משחקים, דבר התורם לגירוי הסקרנות ויצירת עניין באמצעות מגוון המשחקים העומדים לרשותנו, חלקם מקוריים ובלעדיים. פיתוח המחשבה מתבצע באמצעות חזרה, העמקה בהליך משוב והפנמה.

המפגשים מותאמים להוביל תהליכי חשיבה יצירתיים לצורך השגת תוצאות ארגוניות וסינרגיה בין המשתתפים תוך שמירה על חוויה אנרגטית המלווה בפיתוח החשיבה ובערכים.

אנו מציעים מפגש בין שעתיים עד שלוש שעות,  במשרד או מחוצה לו, להטמעת ערכים בהתאמה לכל ארגון ונשמח לשתף אתכם מהנסיון שצברנו בעבודתנו מול ארגונים.

בנוסף תוכלו למצוא אצלנו מגוון רעיונות המותאמים לכל מקום עבודה

  • מתנות לעובדים – מגוון משחקי קופסה לציון אירועים מיוחדים, חגים, ימי הולדת והכל במחירים נוחים
  • יריד מכירות – הפנינג משחקים אצלכם בארגון. המשתתפים מתנסים במשחק, זוכים לייעוץ והתאמה אישית המבטיחה את המשכיות המשחק בבית
  • הפעלות לילדי עובדים בחופשות (קייטנות) – מפגשים בקבוצות קטנות העוסקות בהקניית ערכים ופיתוח מיומנויות חברתיות וקוגנטיביות

רוצים גם אתם ? מוזמנים לפנות אלינו

    סל הקניות שלי
    מוצרים שנצפו לאחרונה
    קטגוריות