לראעות את הכבשים

159.00

משחק מסלול המאמן ומתרגל בחירה מודעת להתנהגות חיובית ושיפור מערכות היחסים בחיינו. משלב אינטליגנציה רגשית וחברתית.

+ -

משחק מסלול המאמן ומתרגל להתנהגות חיובית ושיפור מערכות היחסים בחיינו.

המשחק משלב אינטליגנציה רגשית וחברתית ומחזק את היכולת להבין ולהתרכז במה שחשוב לכל אחד מאיתנו, תוך אימון בבחירה מודעת להתנהגות חיובית

מהדורה חדשה הכוללת אירועים המתאימים גם להורים ויכול לשמש גם כמשחק משפחתי

המשחק מיועד ל 2 עד 6 משתתפים

לראעות את הכבשים משחק אמון התנהגותי מבוסס על הגישה הקוגנטיבית התנהגותית CBT ומשמש אנשי מקצוע מתחום הטיפול והחינוך בכל רחבי הארץ.

לראות / לרעות את הכבשים נוצר בעקבות הצלחתו של הספר ומאפשר לילדים ונוער, הורים, מורים ומטפלים לשחק יחדיו ולהתאמן בבחירה מודעת של התנהגות חיובית. המחשק מאמן להתנהגות חיובית בכך שהוא מפגיש את המשתתפים עם אירוכים מכעיסים, מעליבים ופוגעים ומלמד לצאת ממצבים אלו במהירות ובעוצמה.

המשחק מכיל: לוח משחק, קלפי אירועים ותוצאות אפשריות, קלפי כבשים, חיילים וקוביה

למרות שיש האומרים “את/ה בחרת להיפגע!” חשוב להבין כי הרגע הראשוני בו מופיע הרגש אינו בחירה אלא תגובה אינסטנקטיבית. הופעת הרגש היא תהליך אוטומטי שמתרחש בהבזקי שניות. מקורו של התהליך בזיכרון הרגשי (בלוטת השקד, האמגלדה). אירוע שמתרחש בהווה ונוגע במוח ההישרדותי או הרגשי משפיע במהירות רבה על הרגש כד כדי תגובה אוטומטית.

על מנת שנוכל לשלוט בתגובה שלנו, עלינו לפרק את התהליך התעוררות הרגש והתגובה שבעקבותיו. עלינו להיות להיות מודעים לפאשנות האוטומטית המפעילה את הרגשוגורמת לנו להגיע למצבי “אי נחת”. מצבים בהם אנו מרגישים רגשות כגון: כעס, רוגז, שנאה, תסכול וכדומה. מצבים בהם אנו פועלים מהמרכז ההשרדותי (הכבשה השחורה) ו/או הרגשי (הכבשה האדומה). עלינו גם להרחיב את מספר המצבים בהם אנו מרגישים “נחת” ופועלים ממקום גבוה, עלינו לפעול מהמרכז החושב (הכבשה הלבנה), ומהמרכז המודע (הכבשה הסגולה).

המשחק לגילאים: 6-12

משחקים שבלב – הינה חברה המפתחת, מייצרים ומשווקת כלים חדשים של תקשורת, כישורי חיים, איטנליגנציה רגשית והבנה חברתית. ארגז כלים עשיר זה כולל מגוון משחקים טיפוליים, המאפשרים לילדים ולמבוגרים להבין מחשבות, לתקשר רגשות, לפתח מודעות, סקרנות ופתיחות.

המשחקים הטיפוליים הינם כלים המשמשים לתקשורת מקרבת, רגישה ואמיתית תוך קיום שיח מכבד.

דרך ההנאה שבמשחק נוצר תהליך ספונטני של למידה ושל הפנמת ערכים, מבינהם: חשיבה חיובית, הקשבה, סבלנות, כנות, חברות, העצמה ועוד

 

Close
מותגים
תפריט
Close

סל הקניות שלי

מוצרים שנצפו לאחרונה

Close

איזה כיף שהגעת אלינו !

סיסמת כניסה תשלח לכתובת ה email שלך

כבר יש לך חשבון במיינדקס ?

Close

קטגוריות